Anija Mõisa Aidahoone sisevaade

Muinsuskaitse aastapreemia 2020 nominent

AS Restor poolt koostatud Anija mõisa restaureerimisprojekt pälvis tunnustuse Muinsuskaitse aastapreemia 2020 kategoorias "Hästi restaureeritud mälestis".
Tunnustus: Muinsuskaitse aastapreemia 2020 laureaat

Muinsuskaitse aastapreemia 2020 laureaat

AS Restor poolt koostatud Padise kloostri restaureerimisprojekt pälvis tunnustuse Muinsuskaitse aastapreemia 2020 kategoorias "Hästi restaureeritud mälestis".
,

Müüa maja Tallinna Vanalinnas

Võimalus investeerida ja osta unikaalne kinnistu Tallinna Vanalinnas, Viru tänava alguses.

Haapsalu Piiskoplinnuse rekonstrueerimistööd

SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid ja AS Restor sõlmisid detsembris lepingu piiskopilinnuse konserveerimis- ja rekonstrueerimistöödeks.Haapsalu piiskopilinnust ootab ees uuendusprotsess. 2019. aastal avatakse pealinnuses aasta ringi kasutatav keskaja ajalugu käsitlev tegevusmuuseum-külastuskeskus. Muuseumisse luuakse atraktiivne ja aktiivset osalemist pakkuv ekspositsioon, mis võimaldab läbi viia temaatilisi meelelahutusliku ja hariva sisuga keskaja kultuuri ning kombestikku tutvustavaid programme. Muuseumi arhitektuurse lahenduse töötas välja büroo KAOS Arhitektid. Linnuse arendustegevust toetatakse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest, Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Haapsalus valmis paadisillaga Ridaelamu

Hoone arhitekt, Emil Urbel, on projekteerimisel erilist rõhku pannud asukoha iseärasustele, tuues igasse korterisse nii päikest kui ka merevaadet. Maja merepoolsel küljel asuvad luksuslikud merele avatud terrassid koos privaatse paadikaiga. Vaatamata suurtele avaratele vaadetele, kõrgetele lagedele ja valgusküllastele tubadele, on maja tänu kaasaegsetele lahendustele väga energiasäästlik. Hoone on projekteeritud «targa majana» - kütte- , ventilatsiooni- ja jahutussüsteeme jälgib ja reguleerib automaatika, mis on nähtav ja juhitav meelepärasest nutiseadmest.