OÜ Restor on Eesti ehitusturul edukalt tegutsenud juba aastast 1990, pakkudes projekteerimis-, ehitus-, rekonstrueerimis- ja restaureerimis- ning remonditeenust.

Samuti tegeleme huvitavate kinnisvara arenduse ja investeerimisprojektidega, rekonstrueerime ja restaureerime omapäraseid Tallinna vana- ja kesklinna kortereid.

Iga investeering kinnisvarasse ja ehitamisse on reeglina pikaajaline, mis nõuab läbimõeldud tegutsemist ja on seetõttu olulise tähtsusega. Püüame oma parimate oskuste ja põhimõtetega olla igale tellijale abiks mõistliku ja komplektse lahenduse – ideest kuni teostuseni – leidmisel, rakendades ehitusturul kaasaegset insener-tehnilist mõtlemist ja kasutades parimaid tehnoloogiaid tänapäevast ja minevikust.

Vanalinn nõuab eelnevat kogemust ja praktilisi teadmisi. Meie kollektiivis on pikaajalise praktikaga professionaalseid kõrgema haridusega arhitekte ja insenere ning erialase koolitusega töölisi.

OÜ Restor põhimõteteks on:

  • Tellija soovide maksimaalne arvestamine
  • Nõustamine projektide hinna optimeerimiseks, kuid mitte kvaliteedi arvelt
  • Pakutavate teenuste komplektsus, projektijuhtimine, kõigi tööde korraldamine
  • Paindlik ja kiire reageerimine tellija uutele ideedele
  • Vajadusel üksikute lahenduste operatiivne projekteerimine ning tööde teostamine

Nende põhimõtete järgimine ettevõtte tegevuses on toonud meile tellijaid nii kodu – kui ka välismaalt ning andnud meile võimaluse pakkuda oma teenuseid ka välisturgudel – Norras, Portugalis, Soomes ja Taanis.

Tellijatelt saadud positiivne tagasiside ja pikaajalised koostöösuhted on andnud teadmise, et oleme õigel teel. See annab meile kindluse jätkata tulevikus samade põhimõtete ja tõekspidamistega ning areneda koos oma tellijatega.